Pastorał Viper -Flex Styx Elite

Nowy

899,00 zł

-100,00 zł

999,00 zł

 Viper-Flex® Styx Elite jest obsługiwany jedną ręką. 
Rączka z boku drążków strzeleckich umożliwia rozłożenie drążków strzeleckich ręką do przodu, gotową do strzału.

More details

Viper-Flex® Styx Elite to dalszy rozwój naszych udanych lasek strzeleckich Viper-Flex® Elite. Ulepszenia Viper-Flex® Styx obejmują:

  Viper-Flex® Styx Elite jest obsługiwany jedną ręką. Rączka z boku drążków strzeleckich umożliwia rozłożenie drążków strzeleckich ręką do przodu, gotową do strzału. Rękojeść można przesunąć w prawą stronę, dopasowując w ten sposób strzelców strzelających z lewego ramienia.
  W obu górnych sekcjach jest wbudowana przekładnia, zapewniająca, że ​​są one zawsze w tej samej pozycji względem kąta rozstawienia nóg. (jak kompas).
Dzięki temu systemowi możliwe jest teraz rozłożenie nóg do normalnej stojącej wysokości strzelania, jeśli chwycisz uchwyt z boku i wokół lewej pary nóg i podnosisz kije z ziemi.
Ściśnij uchwyt. Jeśli potrzebujesz trochę wyższego lub niższego odpoczynku, ze względu na charakter terenu, możesz po prostu dostroić, chwytając jedną nogę i regulując kąt rozrzutu.
Jeśli chcesz użyć drążka do strzelania w pozycji siedzącej lub klęczącej, wystarczy skrócić nogi i rozłożyć je pod odpowiednim kątem. Gumowe nóżki Viper-Flex® Styx Elite są również nowe. Są przeznaczone do stosowania na twardych, gładszych powierzchniach, w celu „wgryzania się” w podłoże pod większym kątem rozprowadzania, a także do bieżnika na miękkich powierzchniach. Szeroka kołyska, tradycyjnie przód została poszerzona, dzięki czemu można teraz zakryć większy obszar bez konieczności przesuwania drążka. Widelec poprzednio przeznaczony tylko do podparcia tylnej kolby został teraz otwarty i wyposażony w pełną gumową powłokę na powierzchniach. W rezultacie Viper-Flex® Styx Elite może być teraz używany w obu kierunkach. Widelec może teraz podtrzymywać przednią kolbę, a regulację boczną można wykonać w taki sam sposób, jak w przypadku używania dwójnogów na karabinie. Górny sworzeń blokujący, który trzyma nogi, został teraz zintegrowany z górną częścią i jest teraz wykonany z gumy. Zapewnia to cichszą pracę drążków. Krawędź górnych sekcji jest teraz tak szeroka, że ​​to guma z boku dotyka przednich nóg, co zmniejsza hałas podczas przenoszenia drążków strzeleckich. Viper-Flex® Styx Elite to mocny i bardzo stabilny zestaw drążków strzeleckich do strzelania w pozycji leżącej, siedzącej, klęczącej i stojącej bez konieczności kupowania dodatkowych akcesoriów. (Jednak nadal zalecamy używanie pojedynczej nogi, aby zapewnić jeszcze lepszą stabilność).
Unikalna konstrukcja oznacza, że ​​otrzymujesz solidne wsparcie podczas oddawania strzałów, zmniejszając w ten sposób ryzyko zranienia kamieniołomu. Użyj Viper-Flex® Styx Elite do podchodzenia i polowania pędzonego, jako podparcia dla swojej lornetki podczas polowania lub jako pojedyncza lub dwunożna kij strzelecki.
 Fakty na temat Viper-Flex® Styx Elite

  Odpowiedni dla strzelców o wzroście 1,20 - 2,10 m
  Najkrótsza długość (po schowaniu) 115 cm
  Łatwa i szybka regulacja do żądanej wysokości
  Waga 1,1 kg
  Wykonane z anodowanego na czarno aluminium
  Można go przewozić w pokrowcu na broń obok broni
  Dołączone klipsy

Podobne Produkty