Viper-Flex® Styx Journey

Nowy

1 349,00 zł

-150,00 zł

1 499,00 zł

Viper-Flex® Styx Journey  jest obsługiwany jedną ręką.

Rączka z boku drążków strzeleckich umożliwia rozłożenie drążków strzeleckich ręką do przodu, gotową do strzału.

More details

Viper-Flex® Styx Journey  

jest obsługiwany jedną ręką. Rączka z boku drążków strzeleckich umożliwia rozłożenie drążków strzeleckich ręką do przodu, gotową do strzału. Rękojeść można przesunąć w prawą stronę, dopasowując w ten sposób strzelców strzelających z lewego ramienia.

    W obu górnych sekcjach jest wbudowana przekładnia, zapewniająca, że ​​są one zawsze w tej samej pozycji względem kąta rozstawienia nóg. (jak kompas).
    Dzięki temu systemowi możliwe jest teraz rozłożenie nóg do normalnej stojącej wysokości strzelania, jeśli chwycisz uchwyt z boku i wokół lewej pary nóg i podnosisz kije z ziemi.
    Ściśnij uchwyt. Jeśli potrzebujesz trochę wyższego lub niższego odpoczynku, ze względu na charakter terenu, możesz po prostu dostroić, chwytając jedną nogę i regulując kąt rozrzutu. 
    Jeśli chcesz użyć drążka do strzelania w pozycji siedzącej lub klęczącej, wystarczy skrócić nogi i rozłożyć je pod odpowiednim kątem.

Gumowe nóżki Viper-Flex® Styx Journey są również nowe. Są one przeznaczone do stosowania na twardych, gładszych powierzchniach, do  "wgryzienia" w ziemię pod większym kątem rozrzutu, a także do bieżnika na miękkich powierzchniach.     Szeroka kołyska, tradycyjnie z przodu została poszerzona, dzięki czemu można teraz pokryc większą powierzchnię bez konieczności przesuwania drążka.     Widelec, który wcześniej był przeznaczony tylko do podparcia tylnej części, został teraz otwarty i wyposażony w pełną gumową powłokę na powierzchniach. W rezultacie Viper-Flex® Styx Journey może być teraz używany w obu kierunkach. Widelec może teraz podtrzymywać przednie zapasy, a regulację boczną można wykonać w taki sam sposób, jak przy użyciu dwójnóg na karabinie.     Górny sworzeń blokujący, który utrzymuje nogi, został teraz zintegrowany z górną częścią i teraz wykonany z gumy. Zapewnia to cichszą pracę pałeczek.

Najmniejsza długość przy demontażu: 65 cm     Łatwa i szybka regulacja do żądanej wysokości     Wykonane z czarnego anodowanego aluminium w połączeniu z włóknem węglowym     Może być noszony w zwykłej walizce     W komplecie klipsy i torba     Nadaje się do strzelanek o wysokości 1,20-1,95 m     Można skrócić do 118 cm     Masa 1050 g

Podobne Produkty