Viper-Flex® Styx Journey

Nowy

1 240,00 zł

-140,00 zł

1 380,00 zł

Viper-Flex® Styx Journey obsługiwany jest jedną ręką. Uchwyt z boku kijów fotograficznych umożliwia rozłożenie pałeczek fotografujących za pomocą dłoni z przodu, gotowej do fotografowania. Rękojeść można przesunąć na prawą stronę, dopasowując w ten sposób strzelanki, strzelając z lewego ramienia.    

More details

Viper-Flex® Styx Journey obsługiwany jest jedną ręką. Uchwyt z boku kijów fotograficznych umożliwia rozłożenie pałeczek fotografujących za pomocą dłoni z przodu, gotowej do fotografowania. Rękojeść można przesunąć na prawą stronę, dopasowując w ten sposób strzelanki, strzelając z lewego ramienia.     W obu górnych sekcjach znajduje się wbudowana przekładnia, która zapewnia, że ​​są zawsze w tej samej pozycji względem kąta rozwarcia nóg. (jak kompas). Dzięki temu systemowi możliwe jest rozłożenie nóg na normalną wysokość fotografowania, jeśli chwycisz za uchwyt z boku i wokół lewej pary nóg i uniesiesz patyki z ziemi. Ściśnij uchwyt. Jeśli potrzebujesz trochę większego lub niższego odpoczynku, ze względu na charakter terenu, możesz po prostu dostroić się, chwytając jedną nogę i dostosowując kąt rozrzutu. Jeśli chcesz użyć drążka do pozycji siedzącej lub klęczącej, po prostu skróć nogi i rozłóż je pod odpowiednim kątem.     Gumowe nóżki Viper-Flex® Styx Journey są również nowe. Są one przeznaczone do stosowania na twardych, gładszych powierzchniach, do "gryzienia" w ziemię pod większym kątem rozrzutu, a także do bieżnika na miękkich powierzchniach.     Szeroka kołyska, tradycyjnie z przodu została poszerzona, dzięki czemu można teraz pokryc większą powierzchnię bez konieczności przesuwania drążka.     Widelec, który wcześniej był przeznaczony tylko do podparcia tylnej części, został teraz otwarty i wyposażony w pełną gumową powłokę na powierzchniach. W rezultacie Viper-Flex® Styx Journey może być teraz używany w obu kierunkach. Widelec może teraz podtrzymywać przednie zapasy, a regulację boczną można wykonać w taki sam sposób, jak przy użyciu dwójnóg na karabinie.     Górny sworzeń blokujący, który utrzymuje nogi, został teraz zintegrowany z górną częścią i teraz wykonany z gumy. Zapewnia to cichszą pracę pałeczek.

Najmniejsza długość przy demontażu: 65 cm     Łatwa i szybka regulacja do żądanej wysokości     Wykonane z czarnego anodowanego aluminium w połączeniu z włóknem węglowym     Może być noszony w zwykłej walizce     W komplecie klipsy i torba     Nadaje się do strzelanek o wysokości 1,20-1,95 m     Można skrócić do 118 cm     Masa 1050 g

Podobne Produkty